רוצים לדעת עוד על הקסם המיוחד של מיי בייבי? הכי טוב לשאול את מי שכבר ביקר:

המקום הכי מדהים בעולם. מדינת הילדים הכי טובה שיש. כבר היינו שם מלא פעמים וכל פעם אנחנו נוסעים כמעט 3 שעות רק בשביל הילדים. הצוות מדהים ופשוט כיף כיף כיף של מקום. חמישה כוכבים ללא ספק!
שרון ואסנת שלמה
ההתמכרות שלנו כמשפחה! מקום ענק עם מגוון רחב של מוצרים זולים ואיכותיים! שירות שאין כמותו! באה פעם בחודש וחצי מאזור השפלה… זהירות, זה ממכר! חו"ל של ישראל זה ירכא! ממליצה בחום! טיפ : בשישי שבת מפוצץ עד אפס מקום! כדאי לקחת יום חופש כדי להנות כמו שמגיע לכם!
מיטל אלישע
קניתי בריכה לפני כשנה וכבר לא היה אחריות והגעתי לחנות ומנהל בשם ויסאם נתן לי שירות מדהים, את האמת אני מתבייש להגיד שאני לא רגיל לרמת שירות כזו מעבר לפתרון שנתן לי הוא הציע שאם לא יעבוד ישלח אלי את הנהגים שלו על מנת לאסוף, יצאתי עם תחושה מדהימה וסוף סוף אחרי כל הפעמים שרבתי עם אישתי על הבזבוזים אצלכם אני יכול להגיד מגיע לאנשים כמו ויסאם ומגיע לכם כחנות, כל הכבוד לכם ותודה
מנחם לבדב
מקום מעולה מחוויה אישית! עוד כשהייתי בהריון קניתי משם את כל מה שצריך מבגדים לתינוק , עגלה , צעצועים לגיל הרך ועד חדר שינה קומפלט. מאז עברו 4 שנים ואני עדיין קונה רק משם. יש שם הכל מהכל והמחירים שפויים לעומת מקומות אחרים. ממליצה בחום!!!
כרמית ספקטור
שירות אדיבות ויחס ללקוחות ברמה גבוהה מאוד! מחירים נוחים ומוצרים איכותיים! ממליצה בחום! תודה רבה על הכל! ניפגש עוד הרבה בהמשך…
שרון כהן