פארק השעשועים My Fun

אתם כבר מרגישים את האדרנלין זורם בגוף? אז למה אתם מחכים? בואו לפארק השעשועים המקורה הגדול במזרח התיכון, שיגשים את כל החלומות שלכם!

עשרות מתקנים מתקדמים מפסגת הטכנולוגיה מחכים לכם ב- My Fun, עולם פנטזיה ייחודי, עצום, מקורה וממוזג. פארק השעשועים My Fun מתפרש על פני כל הקומה השנייה של My Baby, ומספק שעות של כיף והנאה מובטחת, תחת קורת גג אחת עם מבחר עצום של מתקנים לכל המשפחה! החל ממתחם הג'ימבורי האינטראקטיבי היחיד בישראל, דרך מתקנים מדהימים המותאמים לפעוטות, וכלה במתקני אקסטרים לילדים, בני נוער ומבוגרים אמיצים במיוחד! לצעירים בגילם – או לצעירים ברוחם, בכל גיל ובכל עונות השנה – בפארק השעשועים של My Baby תמצאו מבחר אטרקציות, מתקנים, פעילויות, ובילוי לכל גיל ולכל כיס!

בריאות ילדיכם חשובה לנו יותר מכל ולכן מותקן במתחם מסנן אוויר פרו-ביוטי יחיד מסוגו בארץ, הנלחם בהתפשטות חיידקים וזיהומים מסוגים שונים.

וכשהבטן תקרקר, תוכלו לשבת בקומפלקס האוכל הצמוד ולהשקיף על פארק השעשועים, ליהנות מארוחה משובחת, לשתות קפה איטלקי איכותי, ולקנח בגלידת בוטיק שתגרה לכם את בלוטות הטעם. זהו גם המקום לחגוג אירועים בלתי נשכחים – ימי הולדת חווייתיים עם כל המשפחה והחברים!