מעבר לתפריט ראשי מעבר לתפריט תחתון מעבר לתפריט צד

כל מה שרוצים לדעת לפני שקונים טרקטורון ממונע/חשמלי

טרקטורון ממונע/חשמלי נחשב למוצר הכי פופולרי והכי אהוב בקרב ילדים, בנים ובנות כאחד. בשבילם עלייה על טרקטורון מספקת להם חוויה מהנה, אטרקטיבית ומאתגרת. נהיגה בטרקטורון מניעה את הדחף של הילדים לנוע, לחשוב, מפתחת אצלם כישורים ומיומנויות שונות מוטוריות וגם קוגניטיביות כגון, יכולת ריכוז בדרך ושליטה מרבית בטרקטורון בעת הנהיגה, שליטה זו מאפשרת לילד להרגיש ביטחון בעצמו במיוחד כאשר מצליח להתמודד עם האתגרים והמכשולים שנתקל בהם בדרך בעת הנסיעה. כמו כן מפתחת אצלו כישורים חברתיים כאשר יוצא לטיול מודרך בטבע עם החברים שלו בתנאי שיהיה מלווה בהורים.

לשם הקניית הנאה וסיפוק לילדים מטרקטורונים חשוב לציין את ההיבטים שכדאי לקחת אותם בחשבון רגע לפני קניית טרקטורון ממונע להם. מדובר על רמת הבטיחות, עוצמת וחוזק הטרקטורון, מחיר וגיל .

  • ההיבט הבטיחותי הינו ההיבט הכי חשוב שלא ניתן להתפשר בו, ז"א לבחור בטרקטורון חזק ויציב מצויד במערכת בלמים חזקים וגם בבולמי זעזועים, גלגלים גדולים ועמידים, שלדה חזקה ואיכותית ומושב נוח ובטיחותי לילד.
  • חוזק ועוצמת מנוע וסוללה של הטרקטורון, כדאי לבחור טרקטורון מצויד בסוללה ומנוע חזקים שאמורים לספק נסיעה ארוכה יחסית ומהנה לילד במיוחד אם היה בן 8+ שלא יהיו לו הפסקות מפתיעות. כדאי לבחור סוללה נטענת במיוחד בטרקטורון חשמלי כמובן. עוצמת סוללה בדגמים הגדולים יכולה להגיע ל V12 או אפילו עד V60 עוצמה כזו מספקת נסיעה עד 40 קמ"ש.
  • טווח הגיל, לבחור טרקטורון תואם לגיל של הילד לא לקנות טרקטורון גדול חזק ועוצמתי לילד בן שנתיים+, ילד בגיל זה בוחרים לו טרקטורון שיספק לו חווית נהיגה קלה ורכה בחצר הבית הרי אסור לקנות לו טרקטורון חזק ועוצמתי שעשוי לסכן את חיי הילד, כך יאבד את האפקט הבטיחותי שלו. מצד שני לא לבחור בטרקטורון קטן ולא עוצמתי לילד בן שש+ממילא גם יהיה קטן עליו ולא יספק לו את אפקט ההנאה.
  • מחיר, הינו ההיבט האחרון שצריך לקחת אותו בחשבון עוד לפני בחירת הטרקטורון ז"א שכדאי לכם לבחון את התקציב שאתם מוכנים להשקיע בטרקטורון, אשר עדיף להיות תואם לגילו של הילד וגם לצורך שיספק לו ועד איזה גיל אמור לשרת אותו. משמעו כל עוד אתם מעוניינים לבחור בטרקטורון שימושי לילדכם וישרת אותו עד גיל הנעורים אז טווח המחיר התואם את הצרכים שלכם נע בין 250 עד 15000 ₪ ואפילו יותר, כמובן מחירים משתנים בהתאם לפרמטרים שונים כגון: גודל הטרקטורון, עוצמת המנוע והסוללה, מס' הילוכים, מערכת בטיחות…

במיי בייבי במחלקת על גלגלים קיים היצע ענק של טרקטורונים במגוון דגמים, פשוטים יוקרתיים במחירים הכי משתלמים

סגור
Go back to %1