מעבר לתפריט ראשי מעבר לתפריט תחתון מעבר לתפריט צד

אמא אבא אני גדלתי

הורים נהנים מכל רגע רואים בו התינוק שלהם גדל ומתפתח במיוחד אם הוא התינוק הראשון שלהם, מתלהבים ומתרגשים מכל תנועה שהוא עושה בשלבי ההתפתחות שלו, מתעדים תנועותיו בצילומים רבים. בשבילם אין דבר יותר נפלא מלצפות בתינוק שלהם משמיע את המילה הראשונה ולראות אותו זוחל, עומד, ואחר כך הולך. זוהי תקופה מאוד מרגשת עבור ההורים ונושאת לא מעט רגשות של שמחה ואושר, אשר בה התינוק ישן יחד עם הוריו במיטת תינוק שלו.

אך בשלב מסויים לרבות בגיל שנתיים, מיטת תינוק כבר קטנה עליו. ובכן ההורים וגם התינוק שלהם עומדים בפני שלב הפרידה משינה במיטת תינוק וגם מחדר הורים, התינוק גדל ויכול לישון לבד בחדר נפרד, לכן ההורים מתחילים לחשוב לרכוש לילד שגדל מיטת מעבר מתאימה, אשר תספיק לו עד גיל חמש. חשוב לציין כי המעבר ממיטת תינוק למיטת מעבר דורש הכנה מוקדמת מההורים לתינוק שלהם, משום מיטת מעבר בדרך כלל מסמלת עבור הילד לא רק המעבר הפיזי אלא גם מעבר רגשי לכן צריך שההורים ידברו איתו וישתפו אותו בחוויה שאמור לחוות. דהיינו מעברו למיטה אחרת ולחדר אחר.

על מנת שיהיה קל לתינוק להסתגל למעבר הזה, עדיף שההורים ישהו יחד איתו לפחות שעתיים ביום בחדרו של הילד למשך שבוע ימים, ולאפשר לו לנסות את השינה במיטתו החדשה בשינת צהרים למשל, הכוונה היא להתרגל על המיטה והחדר באופן הדרגתי, כך שלא יהיה קשה לתינוק לישון לבד בחדרו. מאחלים לתינוק שלנו שינה נעימה


*מיי בייבי חיונית גם בתקופת הסגר. מחלקת תינוקות והיריון נחשבת למחקלה חיונית במיי-בייבי ואפשר לבקר בה לפי הנחיות משרד הבריאות.


MY BABY

הכל לבייבי שלי


סגור
Go back to %1